شرکت پرهام شیمی

نمایندگی پلی الکترولیت ،پرهام شیمی این افتخار را دارد که در زمینه واردات انواع پلی الکترولیت جز بهترین و بزرگترین و اولین شرکت وارد کننده تیانران در ایران بوده کی طی سالهای اخیر رشد چشم گیری در زمینه واردات و فروش مواد پلی الکترولیت داشته است و نیزشرکت تیانران (Anhui Tianrun) یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مواد پلی آکریل آمید محلول در آب به عنوان پلی الکترولیت جهت مصارف گوناگون از جمله در تصفیه فاضلاب، حفاری نفت، صنایع کاغذ و معادن در کشور چین می باشد.بر اساس نیاز مشتریان پنچ دسته پلی آکریل آمید (PAM) شامل آنیونی، کاتیونی، نانیونی، آمفوتریک و امولسیون در رنج های متفاوت تولید می گردد.محصولات شرکت دارای تاییدیه اتحادیه اروپا و استاندارد NSF می باشد. همچنین عمده محصولات از شرکت Petro China گواهی تایید کیفیت اخذ نموده اند.
واحد تحقیق و توسعه شرکت همواره درصدد است تا محصولات جدید را بر اساس توسعه کاربرد پلیمرها ارتقا و روانه بازار نماید. به همین دلیل محصولات این شرکت به بیش از ۳۲ کشور جهان صادر می گردد.
۰۹۱۲۲۰۷۴۳۱۲-۰۲۱۸۸۶۸۰۵۶۶-۰۲۱۸۸۶۸۱۹۰۰-۰۲۱۸ ۸۶۸۰۸۹۷

نمایندگی پلی الکترولیت

نحوه خرید و فروش:

در بحث خرید محصولات شیمیایی اولین موضوع قیمت محصول  است. قیمت این مواد  بستگی به عوامل مختلفی دارد. بهتر است از یک سایت و یا شرکت‌های تولید کننده معتبر بهترین کیفیت ماده شیمیایی را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید. در بسیاری از سایت‌ها فروش محصولات به صورت عمده صورت می‌گیرد. تولید کنندهمواد شیمیایی است که قیمت را بر اساس کیفیت و نوع مواد مشخص می‌کند.. نمایندگی پلی الکترولیت تیانران یکی از بهترین و بزرگترین تولیدکنندگان پلی الکترولیت است. تمامی محصولات شرکت تیانران دارای گواهی تایید کیفیت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *