قیمت پرکلرین

هیپوکلریت کلسیم، ماده‌ای است شیمیایی با فرمول  Ca(ClO)2که در صنعت به وفور از آن استفاده می‌شود قیمت پرکلرین با توجه به درصد آن تعیین می شود. به این ماده پرکلرین نیز می گویند. این ماده به عنوان اکسنده‌ای قوی به کار می‌رود.و در زمان کار کردن با آن بایستی به نکات ایمنی توجه کافی داشت. بهتر است در نگهداری این ماده دقت کافی داشته باشید و آن را در مکان خشک و خنک و به دور از نور مستقیم خورشید، حرارت، جرقه، منابع حرارتی، مواد خورنده، مواد اکسید کننده، مواد احیا کننده، مواد آتش زا، مواد آلی و سوخت‌های فسیلی نگهداری کنید. این محصول به دو صورت پودری و گرانول جهت فروش به بازار عرضه می‌شود که می‌توانید آن را خریداری نمایید.

قیمت پرکلرین

مشخصات پرکلرین را بهتر بشناسید!

خوب است بدانید که هیپوکلریت کلسیم نوعی ترکیب غیر آلی با فرمول شیمیایی Ca(OCl)2 و وزن مولکولی ۱۴۲٫۹۷۴ گرم در مول می‌باشد. از این ماده به‌منظور تصفیه آب در صنعت استفاده می‌کنند. مد نظر داشته باشید که این پودر سفید رنگ، نسبتاً پایدار است.و از میزان کلر در دسترس بیشتری نسبت به هیپوکلریت سدیم (سفید کننده مایع) برخوردار است.

زمانی که این پودر در آب حل می‌شود، از این قابلیا بهره‌مند است .که کلر و اکسیژن را برای خنثی سازی آب استخر یا فاضلاب صنعتی فراهم نماید.

پرکلرین به طور خلاصه دارای مشخصات زیر است:

  1. گرد سفید کلر که میزان کلر قابل استفاده در آن ۳۹ـ۵/۳۳% می‌باشد.
  2. گرانول هیپوکلریت کلسیم که از ۷۰-۶۵ درصد وزنی کلر قابل استفاده تشکیل شده است.

خوب است بدانید که پرکلرین به عنوان مناسب‌ترین و ارزان‌ترین گندزدای آب در تصفیه آب به کار می‌رود. خصوصا در شرایط ویژه در کنترل اپیدمی های قابل انتقال از طریق آب موثر می‌باشد. ضمن این که مصرف زیاد آن توسط آب بیانگر آلودگی شدید آب است.

روش تهیه پرکلرین و قیمت پرکلرین

روش تهیه پرکلرین به این صورت است که از واکنش کلر با شیر آهک در مجاورت سدیم هیدروکسید، طی فرایند چند مرحله‌ای، دوغاب پرکـلرین حاصل می‌شود.که پس از انجام فیلتراسیون و خشک کردن، گرانول‌های پرکـلرین حاصل می‌شود.

موارد استفاده و کاربردهای پرکلرین را بشناسید!

پرکلرین که در صنعت به آن هیپوکلریت کلسیم نیز گفته می‌شود، از کاربردهای وسیع و گسترده‌ای برخوردار است. که در زیر به برخی از این موارد به طور اختصار اشاره شده است. این موارد عبارت هستند از:

  • کاربرد در تصفیه فاضلاب
  • کاربرد در تصفیه آب آشامیدنی
  • کارربد در تصفیه آب استخرها
  • کاربرد در صنعت نساجی
  • کاربرد در صنایع ساخت و تولید کاغذ
  • کاربرد در دیگر صنایع وابسته

 

پرکلرین را از کجا تهیه کنیم؟

شما عزیزان می‌توانید پرکلرین مایع مورد نیاز صنایع مختلف را با کیفیت بالا و قیمت مناسب از شرکت‌های معتبر تهیه نمایید. شرکت‌های معتبر این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهند تا در سریع‌ترین زمان ممکن از طریق سیستم حمل‌ و نقل به شهر شما ارسال نمایند.

به منظور درخواست قیمت پودر پرکلرین و یا اطلاع از قیمت پرکلرین ۶۰ درصد، می‌توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس گرفته و سفارش خود را در صفحه محصول پرکلرین ثبت نمایید. همکاران ما در اسرع وقت نسبت به ارسال کالای درخواستی شما اقدام خواهند کرد.

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع مکالمه
با کلیک در این بخش با ما ارتباط باشید